Ehitusjärgne koristus

Kas olete just lõpetanud renoveerimis- või ehitusprojekti ja nüüd seisate silmitsi ehitustolmu ja -prahti täis ruumidega? Meie kogenud meeskond tegeleb kõikide ehitusjärgsete koristustöödega, alates peenest ehitustolmu eemaldamisest kuni jäätmete ja üleliigse materjali koristamiseni. Investeerige kvaliteeti ja mugavusse ning säästke enda aega ja energiat ehitusjärgse segadusega tegelemisel. Lavida Cleani ehitusjärgne koristusteenus on loodud spetsiaalselt selleks, et saaksite nautida oma uut või renoveeritud ruumi ilma lisavaevata.

Ehitusjärgses Koristusteenuses sisaldub:

Teenuse hinnad

Tellides püsiteenusena on hind soodsam.

Kõikidele hindadele lisandub käibemaks!

Miks tellida ehitusjärgne koristus?

Puhas

Teie renoveeritud või uusehitatud ruumid saavad kiiresti puhtaks ja kasutusvalmis. Te ei pea muretsema ehitusjärgse segaduse likvideerimise pärast, vaid saate kohe hakata oma uut ruumi täiel rinnal nautima.

Ohutu

Eemaldame kõik ehitustolmu ja muud jäätmed, mis võivad olla tervisele kahjulikud. Põhjalik koristus tagab, et teie ruumid on elamiseks või töötamiseks visuaalselt puhtad ja ka tervislikud ja ohutud.

Kvaliteetne

Kõrge kvaliteedi tagab professionaalsete puhastusvahendite ja -tehnika kasutamine. Meie tähelepanu detailidele annab ruumidele laitmatu puhtuse, sest raskesti ligipääsetavad kohad ja peened ehitusjäätmed eemaldatakse.

saada hinnapäring