Kontoripuhastus

Otsite usaldusväärset partnerit, kes hoolitseks teie kontori puhtuse ja värske ilme eest? Lavida Cleani kontoripuhastusteenus on loodud selleks, et tagada töökeskkonna puhtus ja professionaalsus. Põhjalik kontoripuhastus, kasutades kaasaegseid puhastustehnoloogiaid ja -vahendeid, et tagada kontori laitmatu välimus. Kontoripuhastusteenus muudab teie tööpäevad meeldivamaks ja tõhusamaks.

planeeri ette ja naudi soodustusi

2 x kuus

1 x nädalas

2 x nädalas

3 x nädalas

Kontoripuhastusteenuses sisaldub:

kontoripuhastuse hind

Tellides püsiteenusena on hind soodsam. Hinnad sisaldavad käibemaksu. 

Miks tellida Kontori puhastusteenus?

Esinduslikkus

Kontoripuhastusteenusega, tagate oma tööruumidele esindusliku ja professionaalse ilme, mis loob positiivse esmamulje nii klientidele kui ka töötajatele. Puhas ja korras kontor peegeldab teie ettevõtte pühendumust kvaliteedile ja detailidele.

töötajate heaolu
Puhas töökeskkond toetab töötajate tervist, vähendades allergeenide ja haigustekitajate hulka, ning suurendab üldist rahulolu. See omakorda tõstab töötajate produktiivsust, kuna nad tunnevad end väärtusliku ja motiveerituna. 
Kokkuhoid

Meie teenuse kasutamine vabastab teie ettevõtte ressursid ja aja, mis muidu kuluks koristustööde korraldamisele. Meie professionaalne meeskond ja efektiivsed puhastuslahendused annavad teile aja keskenduda oma põhitegevusele.

saada hinnapäring