Puhtus on meie südameasi!

LavidaClean sündis märkamisest, et Eestis jäi vajaka tõeliselt usaldusväärsest puhastusteenusest. Me kuulsime liiga palju lugusid, kus inimesed olid teenuse kvaliteedis pettunud, vaatamata teenusepakkuja lubadustele. Meie missiooniks sai luua teenus, mis ainult ei luba, vaid ka reaalselt pakub kvaliteeti – sest meie arvates väärib igaüks nautida oma elu ilma, et peaks muretsema kodu või kontori puhtuse pärast. LavidaCleaniga jääb teil rohkem aega keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline.

Meist

Meie, Mario ja Adriana, oleme Lavida Cleani asutajad – aktiivsed ja ettevõtlikud noored, kes on kirglikud puhtuse ja korra suhtes. Meie teekond Lavida Cleani loomiseni sai alguse Soomes, kus Adriana töötas puhastusteenindajana. Seal saadud kogemused ja klientidelt tulnud ülivõrdes tagasiside näitasid meile, kui palju väärtustatakse kvaliteetset ja hoolikat puhastusteenust.

Koju Eestisse naastes märkasime kiiresti, et kohalikul turul valitseb suur lünk kvaliteetse puhastusteenuse pakkumises. Liiga sageli kuulsime lugusid pettumust valmistavatest kogemustest, mis ei vastanud teenusepakkuja antud lubadustele. See pani meid mõistma, et on aeg luua midagi uut – midagi, mis ei pakuks lihtsalt puhastusteenust, vaid toetaks inimeste igapäevaelu, andes neile aega ja vabadust keskenduda sellele, mis neile tõeliselt korda läheb.

Soovime toetada sinu igapäevaelu, andes sulle aega ja vabadust keskenduda sellele, mis tõeliselt korda läheb.

Niisiis sündis Lavida Clean – meie ettevõte, mille alustaladeks on usaldusväärsus, kvaliteet ja klientide südamest tulev rahulolu. Meie eesmärk ei ole ainult pakkuda puhastust, vaid luua keskkond, kus meie kliendid saavad tunda end rahuliku ja õnnelikuna. Oleme pühendunud sellele, et iga koristustöö oleks tehtud hoolikalt ja pühendumusega, tagades, et iga detail on täiuslik. Meie jaoks on oluline, et Lavida Cleani teenus peegeldaks meie endi väärtusi ja kirge puhtuse vastu. Lavida Cleanis usume, et suurepärase puhastusteenuse taga on meeskond, kes jagab ühist visiooni ja pühendumust. Seepärast oleme oma meeskonna valikul väga nõudlikud, tagamaks, et iga tiimiliige jagab meiega ühiseid väärtuseid.