Tagasiside

Teenus toimib hästi, kokkulepped peavad ja kõik on sujuv. Mugav on, et sisuliselt ei pea ma mõtlema selle peale, vaid asi toimib. 

TAAVI HALLIKMAA

Teie koristustöö oli tõeliselt suurepärane! Ruumid läigivad ja iga nurk on hoolikalt koristatud. Suur aitäh teie pühendumuse ja professionaalsuse eest! 👏 

KIMBERLY VEEDLA

Tere Adriana! Kõik on olnud suurepärane! Oled parim 😊. Suur aitäh aitamast, see on mu elu teinud hulga paremaks!

KAUPO SEMPELSON

Väga põhjalik, kvaliteetne ja professionaalne. Südamega asja juures. Julgen soovitada 😊 Aitäh! 

MARIKA RAUDSEPP

Jõudsin koju. Kõik on mega puhas. Olen nii tänulik! 🙏😊

ANU VIHULA

Bullet Express & Logistics on Lavida Clean’i teenuseid kasutanud alates 2023 aasta septembrist. Oleme pakutava teenusega väga rahul. Koristamisega saab soovi korral vähemal või rohkemal määral hakkama iga teenusepakkuja, kuid mis Lavida Clean’I eristab teistest, on meile olulised praktilised lisaväärtused nagu: kokkulepetest kinnipidamine, hoolivus/initsiatiivikus, paindlikkus ning mis kõige olulisem, suhtlus. Lavida Clean’i teenust võin julgelt soovitada.

Mark orlov - bullet express & logistics

Kõik lihtne ja oleme väga rahul Teie teenustega, lõpptulemus vastas ootustele. Peate kinni lubadustest ja teete oma töö väga korralikult. Head ei maksa enam parandada. Kasutame Teie teenuseid ja soovitame kindlasti teistele. 

Hans uibo - starter oü

Oleme tänulikud, et oleme leidnud toreda koostööpartneri Lavida Clean OÜ. Oled väga kiire ja hoolikas ning teed oma tööd suurepäraselt.

Koostöö sujub suurepäraselt ja meie terve meeskond tänab Sind!

peikko oü