KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Meie eesmärk on pakkuda paindlikku teenust vastavalt teie vajadustele ja ajakavale. Saame koristusega alustada esimesel võimalusel, arvestades teie soovitud aega ja eelistusi. 

See on Teie valik. Tähtis on võimaldada meile teenusepäeval juurdepääs oma kodule. Enamik kliente eelistab meile võtme anda, teised jätavad võtme kindlasse kohta või pakuvad häiresüsteemi koode.

Oleme Teie lemmikute suhtes hoolivad. Palun andke meile eelnevalt teada, millised lemmikloomad Teil on, et saaksime hoolitseda selle eest, et neid mitte ehmatada ega kogemata õue lasta. Samuti palume lemmikuid vastavalt vajadusele ohjeldada kui nad koristaja peale ärrituda võivad.

Me austame täielikult kliendi privaatsust ja konfidentsiaalsust ning ei avalda kolmandatele isikutele, mida kliendi kodus näeme ja kuuleme.

Ei. Kõrge standardi ja kvaliteedi hoidmiseks kasutame professionaalseid puhastusvahendeid. Meie koristajad on varustatud kõige vajalikuga ruumide puhastamiseks ja akende pesemiseks.

Vajadusel jah. Andke oma soovist meile teada, et saaksime enne kohale tulekut vastavad ettevalmistused teha.

Regulaarseks koristuseks sõlmitakse kirjalik tähtajatu teenusleping.

Teenuse eest saab tasuda sularahas või ülekandega arve alusel.

Kokkuleppe tühistamise ja muudatuse soovist tuleb meid teavitada vähemalt 8 tundi  enne kokkulepitud algusaega. Vastasel juhul tuleb tasuda 50% koristuse maksumusest.

Vastutame meie poolt otsese ja vahetu kahju põhjustamise eest. Vastutuse hindamisel võetakse arvesse ka kliendi vastutust kahju tekkimisel, kus täpsete juhistega oleks saanud kahju tekkimist ära hoida või seda piirata. Me ei vastuta kaudse kahju eest, mis on kliendile tekkinud väljaspool meie kontrolli.